Üretim Teknolojisi

Former makine olarak 1973 yılından bu yana edinmiş olduğu tecrübe ve birikim ile sektörün sürekli değişim gösteren ihtiyaçlarına cevap vermek üzere üretim yöntemlerimizi ve üretim teknolojimizi sürekli olarak yenilemekte ve geliştirmekteyiz.

Üretimimiz en son teknoloji CNC kontrol üniteli tezgahlar ve diğer ekipmanlar ile desteklenir. Bu teknolojik ekipmanlar ile son derece hassas bir üretim aşaması bulunan kovan vida üretiminde, ürün kalitesini ve üretim sürecinin verimliliğini arttırmaktayız.

Former makine müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadır, bu nedenle üretim teknolojimiz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için tasarlanmıştır ve biz, bu teknolojinin potansiyelini maksimize etmek için çalışıyoruz. Üretim teknolojimiz, tecrübemiz ve teknik kapasitemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri son derece hızlı bir şekilde sunabilmekteyiz.
Üretim parkurumuza ait tezgah bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır.

CNC Derin Delik Delme

Ø20 – Ø250mm arası 5 Metre Boya Kadar Tek Ve Çift Vidalı ekstruder ve enjeksiyon kovanlarının üretimini CNC kontrollü özel üretim derin delme tezgahı ile gerçekleştirmektedir. Bu ölçüler dahilinde farklı sektörler içinde derin delme hizmeti sunmaktadır.

CNC VİDA AÇMA

Hassas toleranslarda çalışabilen cnc kontrol üniteli vida üretimine özel 5 eksen kontrollü tezgahları ile Ø20 – Ø250 arası 7m tek parça vida işleme