Politikalarımız

Kalite Politikamız

40 yıllık bilgi ve tecrübenin yeni ismi Former A.Ş. Sektörün ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini karşılayacak yatırımları, tecrübeli ve nitelikli insan gücünün birleşiminden doğmuştur. Former A.Ş. olarak ürettiğimiz her bir ürünü sadece üretim aşamasında değil tasarım aşamasından başlayarak kurumsal kalite politikamız gereğince kontrollerini yapmaktayız. Kendimizi kıstas olarak görmediğimiz gibi siz değerli müşterilerimizin kalite politikası gereği tüm ihtiyaçlarına karşılık verecek ürünleri ürettiğimizden emin olmak için çalışıyoruz

Satış Politikamız

Alanımızdaki deneyim ve teknik bilgiyi sizlere fayda olarak sunmak adına, donanımlı satış ekibimiz her an sizleri ve plastik işleme alanındaki sorunlarınızı dinlemeye ve deneyim ve bilgilerimizi sorunlarınıza çözüm olarak kullanmak üzere size destek vermeye hazırdır. Former satış ekibi 40 yılı aşan plastik işleme makineleri alanındaki tecrübemizi sizlere ulaştırmayı hedefler.

Former Yurtiçinde ve yurt dışındaki plastik ve kauçuk işleyicilere ve işleme makinesi üreticilerine hizmet vermektedir. Yurt içinde çok sayıda firmaya kaliteli ürün ve hizmetlerini ulaştırırken, Yurtdışında 20 nin üzerinde ülkeye ürünlerini ulaştırmaktadır.